Forum MiniGolf

Forum sympatyków minigolfa

Forum Forum MiniGolf Strona Główna -> Minigolf -> I Otwarty Turniej Mini-golfa w GNIEWINIE
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Witam ,

Nikt, ani na Forum ani w blogu nie odnotował , że 23.06.2007 w Gniewinie odbył się I Otwarty Turniej mini- golfa w Gniewinie!!!
Zwyciężył członek naszego klubu ROMAN ANDRUSZKIEWICZ zdobywając okazały Puchar- GRATULACJE.
Szkoda, że poza Romanem nikt z członków klubu nie pofatygowałsię na ta ciekawa imprezę. Startowało 27 zawodników.

W „KASZUBSKIM OKU” - MINIGOLF

23 czerwca w Kompleksie Turystyczno-Rekreacyjnym „ Kaszubskie Oko” w Gniewinie rozegrano I Otwarty Turniej w Mini-Golfa. Była to okazja do zaprezentowania świetnego sposobu na spędzenie wolnego czasu i sportową rywalizację bez ograniczeń ze względu na wiek, płeć i zaawansowanie techniczne.

Na starcie stanęło 27 zawodników, którzy w znakomitej większości pierwszy raz rywalizowali w tej dyscyplinie sportu.

Po pięknej walce do ostatniego dołka zwyciężył Roman Andruszkiewicz, drugie miejsce zdobył Maciej Struk, a trzecie Mateusz Sałahub. Pierwsza trójka otrzymała pamiątkowe puchary, a najlepsza piątka dyplomy.

Wszyscy uczestnicy tej świetnej zabawy otrzymali także pamiątkowe nagrody. Po wręczeniu nagród i pamiątek pierwsze pytanie jakie zadali uczestnicy zawodów brzmiało: „Kiedy następny turniej?”

Turniej organizowali Piotr Klecha i Anna Hajbowicz.